ORGA Mühendislik Tasarım Danışmanlık ve Eğitim Ticaret Ltd. Şti. 2010 yılında Bora Kocaman tarafından kurulmuş çok yönlü bir mühendislik ve danışmanlık firmasıdır. Can ve Yangın Güvenliği konusunda hem Türkiye hem de yurtdışında Bağımsız Tasarım, Danışmanlık ve Ölçme‐Deneme hizmetleri alanında faaliyet gösteren, uluslararası geçerli mesleki yeterlilik belgeleri ve sertifikalara sahip; danışmanlık, tasarım/projelendirme, saha montaj desteği, kabul hizmetleri, test ve belgelendirme hizmetleri sunmaktadır.

Bizler, çoğu kaybın önlenebileceği inancıyla, can ve mal güvenliği konusunda tesisinizdeki risklerinizi göz önünde bulundurarak yani sizin ihtiyacınıza göre tasarım yapıyoruz. Tasarım yaparken tüm bu riskleri göz önünde bulunduruyoruz.

Her geçen gün büyüyen genç, dinamik ve alanında uzman kadromuz ile her bir projeye veya sisteme; kendi içinde gizli detaylar bulundurabileceği düşüncesiyle yaklaşıyoruz.

Orga olarak Yangın ve Can Güvenliği alanında Mimari, Mekanik, Elektrik ve İşletme için gereklilikleri düşünerek maliyet hesaplarını, genel yapı tasarımını ve estetiği bütün olarak ele alıyoruz. Tüm bunları dengeleyerek sizler adına standart, kod ve yönetmelik çerçevesinde sürdürülebilir, kapsamlı, ekonomik ve yenilikçi çözümler sunuyoruz. Bu hizmetleri sağlarken başta insan yaşamını ön planda tutarak; canınızı, malınızı, işinizi, değerlerinizi ve birikimlerinizi korumak bizim için büyük önem taşıyor.

Orga Tanıtım Videosu
Orga Tanıtım Videosu Açıklaması
HakkındaHakkındaHakkındaHakkında